Piaskowanie Myślenice

Czyszczenie elementów metalowych nie należy do czynności łatwych, jeśli podejmują się tego Państwo na własną rękę. Mnóstwo zakamarków, zakrzywień i powierzchni, które mogą wcale nie odwdzięczyć się pięknym wyglądem nawet po długotrwałej pracy. Dzieje się tak ze względu na to, że powierzchnie różnego rodzaju konstrukcji stalowych lub też innych elementów metalowych są niezwykle twarde, a zabrudzenia na nich powstające mają zwykle związek z początkiem korozji. Takie silne zabrudzenia należy wyczyścić za pomocą piaskowania. Nasza firma oferuje usługi piaskowania w Myślenicach.

Piaskowanie w Myślenicach – na czym to polega?

Czyszczenie metodą piaskowania polega na wyrzucaniu pod silnym ciśnieniem drobinek ściernych na powierzchnię czyszczoną w celu usunięcia z niej przebarwień i zabrudzeń. Wspomniane drobinki mogą być piaskiem, dobrze rozdrobnionym szkłem, żużlem lub innym, bardzo drobnym proszkiem o dobrych właściwościach ściernych. Piaskowanie konstrukcji stalowych przy pomocy odpowiedniego materiału i narzędzi to podstawa dobrze wykonanej usługi, którą oferuje nasza firma. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty piaskowania w Myślenicach.

Piaskowanie Myślenice – co można piaskować?

Pozbywanie się ognisk korozji z metalu może się odbywać na różnych elementach z tego materiału. Piaskowanie felg to kolejna usługa, którą możemy Państwu zaproponować w Myślenicach. Dzięki nim Państwa felgi i, co za tym idzie całe koła, zyskają piękny, świeży wygląd a ponad wszystko zostaną odpowiednio zabezpieczone przed kolejną próbą korozji.

W skrócie

Jesteśmy w stanie wypiaskować każdy element, a do każdego zlecenia podchodzimy bardzo starannie oraz indywidualnie.

Nie jesteś pewien czy można daną rzecz wypiaskować? Skontaktuj się z nami!

Szybkie menu