Piaskowanie Wieliczka

Piaskowanie elementów stalowych jest jedną z tych czynności, których nie przeprowadzamy codziennie. Z tego powodu chcielibyśmy, aby wiązało się ono z wysoką jakością usługi przy racjonalnej cenie i żeby było wykonane możliwie jak najbliżej. Nasza firma gwarantuje profesjonalizm i jakość w usłudze piaskowania elementów stalowych na terenie Wieliczki.

Piaskowanie w Wieliczce

Aby mieć pewność, że piaskowanie konstrukcji stalowych w pobliżu Wieliczki będzie przeprowadzone solidnie i sumiennie, można je zlecić firmie Ad-Kal. Działamy na terenie Krakowa, od którego Wieliczka nie jest zbytnio oddalona. Warto więc przebyć tę krótką trasę, aby skorzystać z wiedzy i umiejętności profesjonalistów. Mając spore doświadczenie w piaskowaniu, jesteśmy w stanie zadowolić każdego klienta, nawet przy najbardziej wymagającym zleceniu. Krótki czas realizacji zachwyca niecierpliwych, a cena, która jest na każdy budżet, zdecydowanie rekompensuje przejazd. Te trzy elementy sprawiają, że nawet mieszkając Wieliczce, warto powierzyć się profesjonalistom. Zwłaszcza że elementy stalowe każdorazowo po piaskowaniu, pokrywane są specjalną farbą antykorozyjną, która zabezpiecza je na przyszłą, niekorzystną ekspozycję.

Piaskowanie Wieliczka – felgi

Dla miłośników czterech kółek, mamy w swojej ofercie piaskowanie felg. Jeśli chcesz, aby „buty” Twojego samochodu wyglądały jak nowe, wręcz idealnie, i obecnie znajdujesz się w Wieliczce, zachęcamy, abyś zapoznał się z naszą firmą. Dzięki precyzji czyszczenia jesteśmy w stanie przywrócić Twoim felgom blask nowości, co sprawia, że nasze usługi są jedne z najlepszych w pobliżu. Nie zwlekaj i skorzystaj z usług piaskowania w Wieliczce oferowanej przez firmę Ad-Kal!

W skrócie

Jesteśmy w stanie wypiaskować każdy element, a do każdego zlecenia podchodzimy bardzo starannie oraz indywidualnie.

Nie jesteś pewien czy można daną rzecz wypiaskować? Skontaktuj się z nami!

Szybkie menu