Zabezpieczenie antykorozyjne (antykorozja) Kraków

Możesz dłużej cieszyć się swoim autem, jeżeli jego zabezpieczenie powierzysz prawdziwym specjalistom. Odpowiednie zabezpieczenie wysokiej jakości preparatami wszystkich elementów podwozia oraz karoserii uchroni je przed niszczycielskim wpływem korozji. Trudne warunki atmosferyczne, zmienna wilgotność czy niskie temperatury nie będą już zagrożeniem dla Twojego samochodu. Oferujemy kompleksowe zabezpieczenia antykorozyjne w Krakowie.

Zabezpieczenia antykorozyjne Kraków

Korozja, będąca procesem stopniowego niszczenia części, jest bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Pojawia się w wyniku reakcji chemicznych, fizycznych, jak i innych procesów elektrochemicznych. Jej rezultatem jest niszczenie elementu, co może wpływać bezpośrednio na osłabienie całej konstrukcji. W motoryzacji znana od lat wciąż jest utrapieniem dla kierowców i prawdziwym wyzwaniem dla mechaników.

Antykorozja Kraków

Choć producenci dają gwarancję na perforacje nadwozi to każdy samochód prędzej czy później narażony będzie na działanie korozji. Dlatego fachowcy AD-KAL zalecają, aby raz na kilka lat kompleksowo konserwować auto. Najefektywniejszym zabezpieczeniem przed korozją jest profesjonalne zabezpieczenie kluczowych elementów konstrukcji. Podstawą jest jednak profesjonalne przygotowanie powierzchni. Jednym ze sposobów jest piaskowanie całych nadwozi i podwozi pojazdów, jak również poszczególnych elementów zawieszeń i układów hamulcowych. Dzięki procesowi likwiduje się korozję i otrzymuje nie tylko gładszą powierzchnię, ale także możliwość wykonania należytej obróbki w miejscach trudno dostępnych. Dziś to najlepsza metoda przygotowania powierzchni pod nałożenie powłok antykorozyjnych. Skorzystanie z profesjonalnych preparatów czołowych producentów jest uzupełnieniem całego procesu zabezpieczenia auta.

AD-KAL wykonuje zabezpieczenia antykorozyjne samochodów w Krakowie. Oferta firmy obejmuje także usługi dla rowerów, motocykli, aut ciężarowych i naczep, jak również innych elementów konstrukcyjnych.

W skrócie

Jesteśmy w stanie wypiaskować każdy element, a do każdego zlecenia podchodzimy bardzo starannie oraz indywidualnie.

Nie jesteś pewien czy można daną rzecz wypiaskować? Skontaktuj się z nami!

Szybkie menu